Merchandiser Piaseczno

KONTAKT

Piaseczno - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Piaseczno

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Piaseczno
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:
- 3 wizyty w miesiącu w każdym markecie budowlanym na 2 godziny (łącznie 6 godziny miesięcznie w markecie);
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 3 wizyty w miesiącu
- dni i godziny pracy dowolne
Stawka: 12 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Merchandiser Piaseczno

Mapa PiasecznoProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Piaseczno

Polecane, ciekawe strony z Piaseczna. Prowadzisz serwis o Piasecznie lub zwiazany z Piaseczno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Centrum Kultury w Piasecznie !Zobacz stronę Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie !Zobacz stronę Niezależna Telewizja Internetowa Piaseczna !Zobacz stronę Powiat Piaseczyński !Zobacz stronę Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Piaseczna !Zobacz stronę Versus !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piaseczno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piaseczna: Otwock ogłoszenia - Warszawa darmowe ogłoszenia - Wołomin ogłoszenia bezpłatne - Legionowo ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję