DRUKARZ FLEXO

KONTAKT

Łubna - Dodane przez APT Partner (firma) -

Pełna treść ogłoszenia DRUKARZ FLEXO

Agencja Pracy Tymczasowej Partner,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Drukarz Flexo
Miejsce pracy: Łubna k. Piaseczna

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie maszyny do druku,
- obsługa drukarki fleksograficznej w trakcie druku,
- kontrola jakości przed i w trakcie druku , nadzór nad pomocnikami,
- współpraca z innymi działami oraz klientami podczas akceptacji ,
- wypełnianie dokumentacji oraz raportów produkcyjnych ,

WYMAGANIA:
- Min. 3 lata doświadczenia na w/w stanowisku i maszynach typu Flexo WARUNEK KONIECZNY
- Wykształcenie min. średnie , mile widziane poligraficzne ,
- Dobra znajomość obsługi komputera ,
- Umiejętność przygotowywania fart z komponentów ,
- Doświadczenie w czytaniu dokumentacji przygotowania druku
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w systemie 12 godzinnym ( 4 dni pracujące i 4 dni wolne ) 6-18 i 18-6
- Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie

Mapa ŁubnaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - DRUKARZ FLEXO

Polecane, ciekawe strony z Piaseczna. Prowadzisz serwis o Piasecznie lub zwiazany z Piaseczno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Versus !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Piaseczna !Zobacz stronę Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie !Zobacz stronę Powiat Piaseczyński !Zobacz stronę Niezależna Telewizja Internetowa Piaseczna !Zobacz stronę My też mamy dzieci !Zobacz stronę Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Piaseczno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Piaseczna: Otwock ogłoszenia - Warszawa darmowe ogłoszenia - Wołomin ogłoszenia bezpłatne - Legionowo ogłoszenia - Skierniewice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję